Naše ordinace


Na Vaši návštěvu se těší:

MUDr. Jana Srbová

MUDr. Markéta Kislingerová

Eva Palečková (sestra)

Obě lékařky mají atestaci z všeobecného praktického lékařství a diplom celoživotního vzdělávání České lékařské komory.

Pro komfort našich pacientů máme zavedený telefonický objednávací systém, akutně nemocné ošetříme vždy - prosíme ale rovněž o předchozí telefonický kontakt.Máme uzavřenou smlouvu s těmito zdravotními pojišťovnami: 111 (Všobecná zdravotní poj.), 201 (Vojenská ZP), 205 (Česká průmyslová ZP), 207 (Oborová zaměstnanecká poj.), 211 (ZP MV), 213 (Revírní bratrská ZP).


Základnu naší praxe tvoří ordinace v Chudenicích, 1x týdně dojíždíme do nedalekých Dolan a pečujeme o klienty v DpS Újezdec. 

V naší ordinaci nabízíme komplexní služby všeobecného praktického lékaře. Disponujeme kvalitním přístrojovým vybavením: EKG, ABI, holter tlaku, pulzní oxymetrie, rychlé diagnostické metody (stanovení glykémie, CRP, streptestu, INR, test na skryté krvácení do stolice, kardiomarkery, d-dimer, BNP). Tyto možnosti značně zrychlují a zpřesňují  diagnostiku a nezatěžují pacienta zbytečným odesíláním na další pracoviště.

Samozřejmostí je zajištění očkování povinného i dobrovolného (chřipka, pneumokok,  klíšťová encefalitida, žloutenky,...)

V neposlední řadě nabízíme možnost nasmlouvání pracovně lékařských služeb.

Jako nadstandartní službu nabízíme možnost kinesio-tejpování. Jedna z lékařek absolvovala certifikovaný kurz.